domum.pl - szybki wybór i personalizacja domów prefabrykowanych

Domum – szybki wybór i personalizacja domów prefabrykowanych

Dzięki zaawansowanej technologii i wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej, platforma Domum upraszcza proces budowy domów prefabrykowanych.

Oferta obejmuje szeroki wybór prefabrykowanych domów jednorodzinnych od zaufanych partnerów. Wybierz swój wymarzony projekt, wskaż lokalizację, gdzie chciałbyś go postawić, a całą resztę zostaw fachowcom!

Naszym celem jest wspieranie Cię w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących Twojego wymarzonego domu, abyś mógł maksymalnie wykorzystać przestrzeń, realizując własną wizję inwestycji.

Domy prefabrykowane na platformie Domum to szybkość budowy, trwałość, oszczędność energii i pełna kontrola nad kosztami.

Domum to platforma, która powstała w ramach innowacji Saint-Gobain Solutions – Zaufaj doświadczonym ekspertom z branży budowlanej!

Współpracujemy z najlepszymi producentami domów prefabrykowanych

Jeśli cenisz sobie wysoką jakość usług, szukasz niezawodnych rozwiązań do swoich projektów ekologicznych domów prefabrykowanych i chcesz razem z nami budować jakościową ofertę dla ich przyszłych właścicieli, wyślij wiadomość na adres kontakt@domum.pl

Zespół Domum

Jeden z projektów dostępnych na naszej stronie okazał się Twoim domem marzeń i chcesz zapytać o szczegóły?
Masz pytania do procesu budowy domu prefabrykowanego?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Saint-Gobain PREFAB?

Skontaktuj się z naszym konsultantem już dziś!

Małgorzata Kijanka

Ekspert budownictwa prefabrykowanego, inżynier

Ewa Bryś

Koordynator materiałów technicznych i BIM Saint-Gobain ISOVER, RIGIPS, WEBER

Sławomir Klimek

Chief Technology Officer

Saint-Gobain to marka z ponad 350-letnią historią sięgającą czasów króla Francji, Ludwika XIV. Dziś, jako jeden z najważniejszych kreatorów trendów zrównoważonego budownictwa oferuje najwyższej jakości produkty dbające o wieloaspektowy komfort użytkowników i lepszą kondycję planety, w myśl celu nadrzędnego Grupy „Making The World a Better Home”. Energooszczędne szyby okienne Glassolutions czy ognioodporne przeszklenia Vetrotech, płyty kartonowo-gipsowe Rigips otulone wełną mineralną Isover oraz wyselekcjonowana chemia budowlana Weber pozwolą zrealizować Twoje marzenie o domu trwałym, bezpiecznym, ekonomicznym i minimalizującym negatywny wpływ na środowisko.

Chcemy kształtować nowoczesne budownictwo tak, by świat był piękniejszym i bardziej zrównoważonym miejscem do życia, zgodnie z założeniami „Zrównoważonego Budownictwa Saint-Gobain” oraz celem nadrzędnym Grupy „Making The World a Better Home”.

Budownictwo zrównoważone jest przyszłością,
poznaj nasze wartości:

„Zrównoważone budownictwo Saint-Gobain” – nowoczesne budownictwo jeszcze nigdy nie było tak świadome

Pojęcie budownictwa zrównoważonego nie jest dla nas utartym sloganem czy chwilowym trendem. Jego idee i wartości są nam na tyle bliskie, że zebraliśmy je w kompleksowy, precyzyjnie opisany i sparametryzowany program „Zrównoważone budownictwo Saint-Gobain”, który pomaga rozumieć i wprowadzać w życie zasady budowania w zgodzie z ideami zrównoważonego rozwoju. Wszystkie nasze działania podlegają obecnie weryfikacji zgodności z wytycznymi programu „Zrównoważone budownictwo Saint-Gobain”, a promowanie budownictwa szkieletowego prefabrykowanego jest tego najlepszym przykładem.

Ekologiczne materiały budowlane = poszanowanie środowiska

Odpowiedzialność społeczna to istotny element „Zrównoważonego Budownictwa Saint-Gobain”. Każdego dnia podejmujemy konkretne działania na rzecz klimatu, stawiając na gospodarkę cyrkularną i zwiększając rolę recyklingu w procesach produkcji naszych rozwiązań, dzięki czemu możemy oszczędzać surowce naturalne, zmniejszać energochłonność naszych zakładów i redukować emisję CO2. Tym samym konsekwentnie przybliżamy się do osiągnięcia neutralności węglowej do 2050 roku.

Innowacyjność napędza zrównoważone budownictwo

„Zrównoważone budownictwo Saint-Gobain” to także nieustanne opracowywanie ulepszeń, nawiązywanie współpracy z partnerami wyznającymi te same wartości i wprowadzanie innowacji pozwalających tworzyć komfortowe, przyjazne ludziom oraz środowisku budynki. Chcemy, by do 2025 roku domy o ograniczonym negatywnym wpływie na środowisko generowały aż 75% sprzedaży naszej marki tak, aby nasi klienci mogli żyć w nowoczesnych, wydajnych energetycznie, bezpiecznych i ekologicznych domach. Nowoczesne budownictwo szkieletowe w technologii Saint-Gobain PREFAB pozwala zrealizować marzenia o spokojnej przyszłości planety i jej mieszkańców.

GRUPA SAINT-GOBAIN W POLSCE Z NAGRODĄ BUILDER AWARDS