Projekty domów jednorodzinnych w szkielecie drewnianym PREFAB – zamieszkaj po swojemu!

Ekologiczny dom prefabrykowany w otoczeniu natury

Morus 112

  • 111.57 m2
  • 4 sypialnie
  • 2 łazienki

449000 zł z VAT

za Stan deweloperski

Dopasuj
wygląd

Umieść na planie
swojej działki

Dostosuj technologię
dla własnego komfortu

Wybierz dodatkowe
elementy
i usługi

Poznaj parametry budynku

Model

Morus 112

Powierzchnia użytkowa

111.57 m2

Liczba pokoi

5 (4 sypialnie, 2 łazienki)

Powierzchnia zabudowy

87.77 m2

Liczba kondygnacji

2

Garaż

-

Czym jest prefabrykat

Dom z gotowych elementów – o żrównoważonym środowiskowo charakterze i ekonomiczny

Prawdziwą doskonałość pod tym względem można osiągnąć przy użyciu najwyższej jakości elementów prefabrykowanych, czyli segmentów konstrukcyjnych w całości wykonanych w halach montażowych, co optymalizuje proces i upraszcza logistykę. Ta sprowadzona jest wyłącznie do ustawienia i precyzyjnego połączenia przygotowanych wcześniej modułów.

Droga z fabryki na plac budowy

Budowa domu jednorodzinnego prefabrykowanego to przede wszystkim oszczędność czasu i doskonale przemyślana logistyka. Gotowe, dopasowane co do milimetra elementy, transportowane są bezpośrednio z fabryki na plac budowy. Dostarczamy również wszelkie niezbędne materiały budowlane, które pozwolą stworzyć Twoją bezpieczną, energooszczędną przystań.

Budowa domów prefabrykowanych – czas i jakość

Wcześniejsze przygotowanie komponentów gwarantuje niezwykle szybki czas budowy i uniezależnienie od panujących warunków atmosferycznych czy aktualnej pory roku. Poszczególne elementy przenoszone są przez dźwig i umieszczane na istniejących już fundamentach w wyznaczonym obszarze Twojej działki, a oddanie budynku w stanie surowym może zająć nawet mniej niż 60 dni od uzyskania pozwolenia na budowę.

Twoje miejsce na Ziemi

Dom to miejsce niezwykłe, a na jego konstrukcji spoczywa niemała odpowiedzialność. Dom z gotowych elementów, wykonany z użyciem technologii Saint-Gobain PREFAB i rozwiązań Saint-Gobain, zadba o Twój komfort termiczny, wizualny oraz akustyczny, zapewni dobrej jakości powietrze we wnętrzach i zdrowy mikroklimat, zatroszczy się o środowisko poprzez swój zrównoważony charakter, zagwarantuje niskie rachunki eksploatacyjne, a przede wszystkim stanie na straży bezpieczeństwa domowników i planety.

Stwórz projekt ekologicznego domu szyty na miarę. Co otrzymujesz w ramach naszej oferty?

Wsparcie naszego eksperta, który zweryfikuje Twój projekt nowoczesnego domu

Możliwość modyfikacji dobierz materiały i technologie, by dopasować projekt domu do swoich potrzeb

Stan deweloperski

Stan deweloperski budynku oznacza że inwestor otrzymuje gotowy dom, wyposażony w instalacje CO /CWU, WOD – KAN oraz instalację elektryczną. Jedyne co należy zrobić aby zamieszkać w domu to szpachlowanie i malowanie ścian, biały montaż, drzwi wewnętrzne oraz meble.

JAK TECHNOLOGIA
DOMÓW PREFABRYKOWANYCH
WPŁYWA NA TWÓJ KOMFORT

Przyjemnie ciepłe wnętrza zimą czy kojąco chłodne latem? Nowoczesny dom gotowy pozwala na jedno i drugie! Komfort termiczny, czyli stan, gdy nie jest nam ani zimno, ani gorąco, to zasługa znakomitych właściwości izolacyjnych jego przegród zewnętrznych. W pomieszczeniach o optymalnej temperaturze powietrza możemy efektywniej uczyć się i pracować czy lepiej odpoczywać. Doskonała izolacyjność materiałów budowlanych oznacza również niższe rachunki za ogrzewanie i klimatyzację oraz mniejszą emisję CO2 do środowiska.

Jakość powietrza w pomieszczeniach, w których przebywamy każdego dnia, wpływa na ogólny stan naszego zdrowia i samopoczucie. Dzięki nowoczesnym systemom wentylacji zastosowanym w naszych domach jednorodzinnych z elementów prefabrykowanych możemy wyeliminować szkodliwe zanieczyszczenia czy drobnoustroje oraz grzyby i zadbać o to, aby powietrze we wnętrzach zawsze było świeże, zdrowe i miało odpowiednią wilgotność.

Cisza i spokój to nasi sprzymierzeńcy w coraz głośniejszym świecie. W takich warunkach z łatwością się koncentrujemy, lepiej wypoczywamy i jesteśmy bardziej odprężeni. Dzięki zastosowanym przez nas systemom akustycznym i szybom dźwiękoizolacyjnym, hałas możemy zostawić za drzwiami (i oknami), czyniąc wnętrze nowoczesnego domu prefabrykowanego wolnym od niepożądanych dźwięków z zewnątrz.

W naszych projektach równomierne doświetlenie wnętrz, jak i estetyczne połączenie pomieszczeń z otoczeniem to podstawa. Zwracamy uwagę na właściwe wykorzystanie światła naturalnego, które jest idealnym źródłem darmowej energii dla człowieka, ale również domu energooszczędnego szkieletowego – zyski płynące z dostępu do promieni słońca są zatem podwójne. Dodając do tego perfekcyjny widok na świat, zyskujemy idealne miejsce do życia.

Dowiedz się więcej

Jako jedyni w Polsce posiadamy system, który dostosuje Twój budynek do najwyższych komfortów zamieszkania

Dowiedz się więcej

Stan deweloperski

Wsparcie naszego eksperta, który zweryfikuje Twój projekt nowoczesnego domu

Możliwość modyfikacji dobierz materiały i technologie, by dopasować projekt domu do swoich potrzeb