Projekty domów jednorodzinnych w szkielecie drewnianym PREFAB – zamieszkaj po swojemu!

Nowoczesny dom zeroenergetyczny

Salix 140

  • 140.86 m2
  • 3 sypialnie
  • 2 łazienki

497554 zł z VAT

za Stan surowy zamknięty

Dopasuj
wygląd

Umieść na planie
swojej działki

Dostosuj technologię
dla własnego komfortu

Wybierz dodatkowe
elementy
i usługi

Poznaj parametry budynku

Model

Salix 140

Powierzchnia użytkowa

140.86 m2

Liczba pokoi

4 (3 sypialnie, 2 łazienki)

Powierzchnia zabudowy

152 m2

Liczba kondygnacji

2

Garaż

-

Czym jest prefabrykat

Dom z gotowych elementów – o żrównoważonym środowiskowo charakterze i ekonomiczny

Prawdziwą doskonałość pod tym względem można osiągnąć przy użyciu najwyższej jakości elementów prefabrykowanych, czyli segmentów konstrukcyjnych w całości wykonanych w halach montażowych, co optymalizuje proces i upraszcza logistykę. Ta sprowadzona jest wyłącznie do ustawienia i precyzyjnego połączenia przygotowanych wcześniej modułów.

Droga z fabryki na plac budowy

Budowa domu jednorodzinnego prefabrykowanego to przede wszystkim oszczędność czasu i doskonale przemyślana logistyka. Gotowe, dopasowane co do milimetra elementy, transportowane są bezpośrednio z fabryki na plac budowy. Dostarczamy również wszelkie niezbędne materiały budowlane, które pozwolą stworzyć Twoją bezpieczną, energooszczędną przystań.

Budowa domów prefabrykowanych – czas i jakość

Wcześniejsze przygotowanie komponentów gwarantuje niezwykle szybki czas budowy i uniezależnienie od panujących warunków atmosferycznych czy aktualnej pory roku. Poszczególne elementy przenoszone są przez dźwig i umieszczane na istniejących już fundamentach w wyznaczonym obszarze Twojej działki, a oddanie budynku w stanie surowym może zająć nawet mniej niż 60 dni od uzyskania pozwolenia na budowę.

Twoje miejsce na Ziemi

Dom to miejsce niezwykłe, a na jego konstrukcji spoczywa niemała odpowiedzialność. Dom z gotowych elementów, wykonany z użyciem technologii Saint-Gobain PREFAB i rozwiązań Saint-Gobain, zadba o Twój komfort termiczny, wizualny oraz akustyczny, zapewni dobrej jakości powietrze we wnętrzach i zdrowy mikroklimat, zatroszczy się o środowisko poprzez swój zrównoważony charakter, zagwarantuje niskie rachunki eksploatacyjne, a przede wszystkim stanie na straży bezpieczeństwa domowników i planety.

Stwórz projekt ekologicznego domu szyty na miarę. Co otrzymujesz w ramach naszej oferty?

Wsparcie naszego eksperta, który zweryfikuje Twój projekt nowoczesnego domu

Możliwość modyfikacji dobierz materiały i technologie, by dopasować projekt domu do swoich potrzeb

Stan surowy zamknięty

Bywa traktowany jak półmetek budowy. Widzimy już, jak będzie wyglądał budynek. Stan surowy otwarty nie posiada jeszcze stolarki okiennej i drzwiowej, a stan surowy zamknięty jest już w nią wyposażony. Pozwala to poczuć się jak w domu, a dalsze prace można kontynuować niezależnie od warunków atmosferycznych.

Stan deweloperski

To stan zaawansowania prac pozwalający w określonych przypadkach odebrać budynek. Najczęściej posiada on już instalacje i elementy pozwalające użytkować go zgodnie z przeznaczeniem, choć bez elementów higieniczno-sanitarnych, o które należy zadbać w pierwszej kolejności.

Stan pod klucz

Stan pod klucz oznacza, że inwestor otrzymuje klucze do swojego wymarzonego domu, w którym znajdują się wykończone wnętrza, często również meble. Inwestor nie musi stresować się całym procesem budowlanym, zamiast tego cieszy się efektem swojej wizji.

JAK TECHNOLOGIA
DOMÓW PREFABRYKOWANYCH
WPŁYWA NA TWÓJ KOMFORT

Przyjemnie ciepłe wnętrza zimą czy kojąco chłodne latem? Nowoczesny dom gotowy pozwala na jedno i drugie! Komfort termiczny, czyli stan, gdy nie jest nam ani zimno, ani gorąco, to zasługa znakomitych właściwości izolacyjnych jego przegród zewnętrznych. W pomieszczeniach o optymalnej temperaturze powietrza możemy efektywniej uczyć się i pracować czy lepiej odpoczywać. Doskonała izolacyjność materiałów budowlanych oznacza również niższe rachunki za ogrzewanie i klimatyzację oraz mniejszą emisję CO2 do środowiska.

Jakość powietrza w pomieszczeniach, w których przebywamy każdego dnia, wpływa na ogólny stan naszego zdrowia i samopoczucie. Dzięki nowoczesnym systemom wentylacji zastosowanym w naszych domach jednorodzinnych z elementów prefabrykowanych możemy wyeliminować szkodliwe zanieczyszczenia czy drobnoustroje oraz grzyby i zadbać o to, aby powietrze we wnętrzach zawsze było świeże, zdrowe i miało odpowiednią wilgotność.

Cisza i spokój to nasi sprzymierzeńcy w coraz głośniejszym świecie. W takich warunkach z łatwością się koncentrujemy, lepiej wypoczywamy i jesteśmy bardziej odprężeni. Dzięki zastosowanym przez nas systemom akustycznym i szybom dźwiękoizolacyjnym, hałas możemy zostawić za drzwiami (i oknami), czyniąc wnętrze nowoczesnego domu prefabrykowanego wolnym od niepożądanych dźwięków z zewnątrz.

W naszych projektach równomierne doświetlenie wnętrz, jak i estetyczne połączenie pomieszczeń z otoczeniem to podstawa. Zwracamy uwagę na właściwe wykorzystanie światła naturalnego, które jest idealnym źródłem darmowej energii dla człowieka, ale również domu energooszczędnego szkieletowego – zyski płynące z dostępu do promieni słońca są zatem podwójne. Dodając do tego perfekcyjny widok na świat, zyskujemy idealne miejsce do życia.

Dowiedz się więcej

Jako jedyni w Polsce posiadamy system, który dostosuje Twój budynek do najwyższych komfortów zamieszkania

Dowiedz się więcej

Stan surowy zamknięty

Stan deweloperski

Stan pod klucz

Wsparcie naszego eksperta, który zweryfikuje Twój projekt nowoczesnego domu

Możliwość modyfikacji dobierz materiały i technologie, by dopasować projekt domu do swoich potrzeb